Soutěže 3D tisku

Baví vás 3D tisk a rádi soutěžíte? Vytvořte unikátní projekt a vyhrajte hodnotné ceny od Prusa Research! Pro účast v jednotlivých soutěžích je nutné být součástí programu Průša pro školy. Vyplňte registrační formulář a odevzdejte projekt dle návodu na stránce Projekty

Zúčastněte se vypsaných soutěží a vyhrajte 3D tiskárny a filamenty!

Vytvořte tým a vyhrajte Olympiádu 3D tisku!

1. Registrace

Pro účast v soutěži Olympiáda 3D tisku zaregistrujte váš tým ve formuláři. Budeme vás tak moci informovat o aktualitách a průběhu soutěže.

2. Vytvořte a odevzdejte projekt

Vytvořte si až 4-členný tým žáků/studentů společně s vaším učitelem. Při tvorbě postupujte podle podrobného návodu na stránce Projekty. V případě Olympiády jsme se rozhodli nechat téma otevřené ve dvou kategoriích, Základní školy a Střední školy.

Nezapomeňte přidat hashtag dle typu vaší školy: olympiadaZS nebo olympiadaSS. Hashtag slouží nejen pro rychlou identifikaci, ale je zároveň podmínkou k tomu, abychom váš projekt zařidili mezi soutěžní. Pokud hledáte inspiraci, prozkoumejte sekci Vzdělávání v databázi Printables, kde najdete stovky různých projektů v několika kategoriích.

3. Republikové finále

Odevzdejte svůj projekt do 19. 5. 2024, kdy odborná porota rozhodne o výběru 14 finalistů. Ti dostanou možnost prezentovat svůj projekt v červnu přímo v sídle Prusa Research v Praze před odbornou porotou s Josefem Průšou. Vybrané týmy budou také moci nahlédnout do zákulisí firmy nad rámec standardní prohlídky. Vítězný tým obdrží hodnotné ceny.

Pravidla olympiády 3D tisku

• Pro účast v soutěži Olympiáda 3D tisku je nutné být zaregistrován v projektu Průša pro školy.
  • Pro zařazení projektu do výběru finalistů musí být obsah vytvořen a odeslán ke schválení do 19. 5. 2024 23:59 CET.
  • Přihlášená organizace se může zvýšit svou šanci na výhru zapojením se do více vzdělávacích projektů.
  • Výběr finalistů je na uvážení poroty a je konečný.
  • Projekt musí být vytvořen podle pokynů uvedených na webové stránce Projekty.
  • Projekt musí obsahovat alespoň jednu 3D vytištěnou část.
  • Účastí v soutěži souhlasíte s tím, že svůj projekt zveřejníte na webu Printables.com a bude přístupný po dobu minimálně jednoho roku. Prusa Research si vyhrazuje právo znovu zveřejnit váš návrh pokud bude odstraněn před koncem daného roku.
  • Přihlášený musí být původním autorem projektu. Znovu zveřejněné projekty jiných autorů budou ze soutěže vyřazeny.
  • Vyhrazujeme si právo soutěž kdykoli ukončit nebo změnit podmínky soutěže. V případě porušení podmínek nebo pokusu o podvod bude soutěžící diskvalifikován.
  • Odevzdáním projektu, které nesplňují kritéria soutěže, bude mít za následek vyřazení ze soutěže a opakované přestupky vás mohou diskvalifikovat z budoucích soutěží.
  • Finalisté budou pozváni k prezentování projektu před odbornou porotou, která rozhodne o vítězi.
  • Termín finále bude oznámen s předstihem všem finalistům na emailovou adresu dle odevzdaného projektu.

Vytvořte projekt a vyhrajte 3D tiskárnu Original Prusa MK4!

Vyhlašujeme novou soutěž o 3D tiskárnu Original Prusa MK4! Objevili jste rozbitou součástku nebo chcete něco vylepšit ve své škole/instituci? Vytvořte originální projekt, ve kterém popíšete, jak jste se návrhem vypořádali a sdílejte jej v databázi Projektů na stránce Printables!

Jak se zapojit do soutěže o 3D tiskárnu Original Prusa MK4?

1. Registrace

Účast v soutěži je podmíněna zapojení do programu Průša pro školy.

2. Vytvořte a odevzdejte projekt

Postupujte podle podrobného návodu na stránce Projekty. Rozhodli jsme se vybrat konkrétní téma soutěže: Oprava školy – Najdí a oprav či vylepši svojí školu.

Ať už se rozhodnete pro opravu kliky ve třídě nebo složitějšího problému ve vaší škole, těšíme se na všechny odevzdané projekty. Nezapomeňte prosím přidat štítek proskoly0423 mezi klíčová slova, abychom váš projekt zařidili mezi soutěžní. Pokud hledáte inspiraci, prozkoumejte sekci Vzdělávání v databázi Printables, kde najdete stovky projektů v několika kategoriích.

3. Vyhrajte 3D tiskárnu Original Prusa MK4

Na konci soutěže vybereme 3 nejlepší projekty, které oznámíme na této stránce a zároveň budeme výherce informovat emailem.

Pravidla soutěže - Oprava školy – Najdí a oprav či vylepši svojí školu

• Pro účast v soutěži Oprava školy – Najdí a oprav či vylepši svojí školu je nutné být zaregistrován v projektu Průša pro školy.
  • Projekt musí být vytvořen a odeslán ke schválení do 29. 2. 2024 23:59 CET.
  • Projekt musí být vytvořen podle pokynů uvedených na webové stránce Projekty.
  • Projekt musí obsahovat alespoň jednu 3D vytištěnou část.
  • Účastí v soutěži souhlasíte s tím, že budete svůj projekt zveřejňovat na Printables.com po dobu minimálně jednoho roku. Prusa Research si vyhrazuje právo znovu zveřejnit váš návrh, pokud bude odstraněn před koncem daného roku.
  • Výběr výherce je na uvážení poroty a je finální.
  • Výherci budou vyhlášeni po skončení soutěže na webové stránce proskoly.prusa3d.cz/souteze. Těšíme se na odevzdané projekty.